Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Comp w projekcie „MedBrain L” 21 / 9 / 2023

Mamy przyjemność ogłosić, że Comp SA jako podwykonawca firmy Pixel Technology współrealizuje projekt „MedBrain L” – innowacyjne przedsięwzięcie mające na celu wsparcie diagnostyki i medycyny za pomocą zaawansowanych systemów sztucznej inteligencji (AI).

W ramach projektu „MedBrain L” tworzone są e-usługi, które umożliwią pacjentom oraz personelowi medycznemu korzystanie z zaawansowanych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji w obszarze medycyny:

  • e-MedBrain Analiza: Zaawansowana analiza wyników badań medycznych oparta na sztucznej inteligencji.
  • e-MedBrain Konsultacja: Możliwość konsultacji medycznych online dla pacjentów i personelu medycznego.

Oferowane  w projekcie rozwiązania zostaną bezpośrednio udostępnione pacjentom w regionie województwa lubuskiego. Kluczowe instytucje medyczne, takie jak Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim, Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze oraz Lubuski Szpital Specjalistyczny w Torzymiu będą miały możliwość korzystania z zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji, co znacząco przyczyni się do poprawy jakości opieki medycznej. 😊

Comp odpowiada za dostarczenie kompletnie zaawansowanej infrastruktury obsługującej system MedBrain.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią kluczowego projektu opartego o rozwiązania przyszłości  dla sektora medycznego w Województwie Lubuskim.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego na lata 2014-2020.

medBrain_www_4 medBrain_www_4