Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Kariera

Sprawdź aktualne oferty pracy, skontaktuj się z nami i dołącz do nas!

Nowy Sącz

COMP SA Oddział Centrum Technologii Sprzedaży

Młodszy specjalista ds. handlowych

Zobacz więcej
Kariera zdjęcie w tle (1300×400 mm) Kariera zdjęcie w tle (1300×400 mm)

Dlaczego Comp?

Jesteśmy liderem sektora IT w Polsce. Działamy na rynku przeszło 30 lat i zatrudniamy ponad pół tysiąca pracowników. Nasi pracownicy są największą wartością firmy. Każdy traktowany jest indywidualnie. Każdy ma zapewnione możliwości rozwoju i samorealizacji, zagwarantowane poczucie poszanowania jednostki. Bardzo dbamy o poczucie wspólnoty pracowników, nie zapominając o godności, ich rodzinach i obowiązku wynikającego z ich posiadania.

Dajemy możliwość uczestnictwa w realizacji dużych i nieszablonowych projektach. Oferujemy przy tym stały dostęp do najnowszych technologii i narzędzi informatycznych.

Gwarantujemy możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem ekspertów. Oferujemy różnego rodzaju szkolenia i certyfikacje, w zależności od potrzeb zawodowych.

Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia i organizacji czasu pracy.

Dofinansowujemy kursy językowe, karty Multisport i wypoczynek.

Dążymy do tego, aby każdy pracownik czuł się komfortowo w naszej organizacji.

Wspieramy pracowników w spełnianiu ich sportowych pasji.

Organizujemy zbiórki charytatywne, wspieramy potrzebujące instytucje, fundacje, hospicja.

Numer 1!


nasi pracownicy są najlepsi na świecie! Świadczy o tym m.in. prestiżowa nagroda Best Customer Experience Award przyznana przez Dell EMC.

50%


lubimy ze sobą pracować. 50% naszego zespołu jest w Comp ponad 5 lat. Są też tacy, którzy pamiętają nasze początki :)

93%


osób z naszego teamu jest zatrudnionych na czas nieokreślony.

Jak wygląda praca w Comp?

Moja przygoda z Comp rozpoczęła się niespełna rok temu. W pracy cenię sobie miłą i przyjazną atmosferę, a możliwość rozwoju mimo krótkiego stażu jest niezwykle motywująca!

Praca w grupie kapitałowej Comp to niekorporacyjny ład zapewniający równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Praca, w której nie tylko można rozwinąć znakomicie umiejętności twarde, ale również ucząca inteligencji emocjonalnej. Jest to możliwość pracy z czołowymi technologiami ze świata IT oraz współpraca z ludźmi bardzo kreatywnymi, zarażającymi pozytywną energią.

Jestem związana z firmą już od ponad 18 lat, a przede mną wciąż nowe wyzwania. Możliwość podejmowania różnorodnych i nowych zadań motywuje mnie. Tworzenie odpowiednich warunków wspierających pracowników w realizacji ich planów rozwojowych, integracji ich celów z celami organizacji to dla mnie ogromna satysfakcja.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy w Comp, praca z wieloma zespołami, dały mi nie tylko możliwość poznawania współpracowników, ale były również okazją do poznania specyfiki działania poszczególnych obszarów firmy i zdobycie nowych doświadczeń. Comp to miejsce dla ludzi, którzy mają możliwości, by rozwijać swój potencjał i realizować ścieżkę rozwojową.

Jestem związana z firmą od kilku lat. Comp daje mi możność ciągłego rozwoju zawodowego, a jednocześnie możliwość spędzania czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. W firmie panuje przyjazna atmosfera, która stale motywuje do efektywnej pracy.

Praca z Comp nauczyła mnie jak ważne są komunikacja i relacje z klientem oraz z zespołem projektowym. Zawsze staram się dbać o swój zespół, uwzględniając indywidualne cechy każdego jego członka. Przekonałem się, że takie podejście gwarantuje osiąganie zamierzonych celów w przyjaznej i komfortowej atmosferze pracy.

To mój drugi raz w Comp. Kilka lat temu pracowałam jako specjalista ds. wsparcia IT, a po kilkuletniej przerwie wróciłam jako projekt manager. Co wyróżnia tę organizację i dlaczego warto było wrócić? Wspaniała atmosfera i ludzie oraz duża możliwość rozwoju jaką zaoferowała mi firma.

Moja ścieżka kariery w Comp kształtuje się dynamicznie w dopasowaniu do moich ambicji rozwojowych już od ponad 15 lat. Ogromne możliwości rozwoju zawodowego i personalnego, stabilność zatrudnienia, która daje mi poczucie bezpieczeństwa i świetna atmosfera pracy, która napędza mnie do działania są dla mnie nieocenione.

Bardzo doceniam Comp jako miejsce, gdzie mogę od niemal 10 lat rozwijać swoje zawodowe marketingowe pasje i czerpać satysfakcję z osiągania celów, a jednocześnie doświadczać przyjaźni, prawdziwego "work-life balance" i realizować swoje marzenia.

Inicjatywy

Masz pytania?
Napisz do nas!

Anita Hetman (Kierownik HR)

rekrutacja@comp.com.pl