Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Comp Team

Jednym z filarów sukcesu biznesowego Grupy Kapitałowej Comp jest zespół jej pracowników – wykwalifikowanych i kompetentnych, zmotywowanych i zaangażowanych w prowadzone projekty, utrwalających zaufanie Partnerów i Klientów, pozwalających budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Comp Team – inspiracja i motywacyjny impuls dla całej firmy

W naszej kadrze nie brakuje osobowości wyjątko­wych, które potrafią zachować równowagę pomię­dzy wszystkimi płaszczyznami życia i dodatkowo osiągać sukcesy, spełniając swoje sportowe ma­rzenia i pasje. Doceniając te umiejętności i z my­ślą o dalszym rozwoju naszej załogi stworzyliśmy projekt „Wspieramy pasje”. Dzięki niemu powstała sportowa grupa Comp Team – inspirująca i dająca motywacyjny impuls całemu zespołowi.

W „Comp Team” mogą znaleźć się pracownicy pasjonujący się sportem, regularnie uprawiający ulubioną dyscyplinę i odnoszący sukcesy. 

Edycja 2023 okiem kamery

Tego jeszcze nie grali, więc nagraliśmy! W tegorocznej edycji udało nam się towarzyszyć części naszych sportowców w ich sportowych zmaganiach. Sami zobaczcie te emocje!

Plebiscyt na Sportowca Comp Team: Laureatem I edycji został Sławomir Buć

Plebiscyt na Sportowca Comp Team zorganizowany został po raz pierwszy w 9 letniej historii programu Wspieramy Pasje. Nominowanymi do tytułu Sportowca Roku byli uczestnicy ubiegłorocznej edycji projektu.

Plebiscyt trwał 2 tygodnie, a w głosowaniu udział wzięli pracownicy Comp. W sumie głosowało 177 osób oddając łącznie 885 głosów! Podium zostało zdominowane przez naszych sportowców z oddziału w Nowym Sączu! III miejsce zdobył Mariusz Buchowicz, na którego oddano 84 głosy. Na II miejscu uplasował się Jarosław Kisiński, zdobywając 89 głosy. Zwycięzcą został Sławomir Buć z wynikiem 90 głosów. Gratulujemy!

Laureat pierwszego miejsca otrzymał nagrodę specjalną – voucher o wartości 10 000 zł, który mógł przekazać na cel charytatywny. Sławek Buć zdecydował się wesprzeć Psierociniec.

Comp Team – uczestnicy edycji 2022

ŻEGLARSTWO MORSKIE

Pasję do żeglowania przekazali mi rodzice, żeglowałem od dziecka. W roku 2022 uczestniczyłem w regatach Żeglarski Puchar Trójmiasta i zająłem 5. miejsce w rywalizacji.

Rafał Adamczyk, Zastępca Kierownika Projektów

Comp S.A., Centrala

MODELARSTWO LOTNICZE

W roku 2022 uczestniczyłem w Zawodach Makiet Szybowców w Jasiennej i zająłem 4. miejsce. Łącznie w sezonie 2022 przeleciałem makietami szybowców ponad 60 godzin.

Mariusz Buchowicz, Starszy Menedżer Ds. Kluczowych Klientów

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

TRHIATLON

W roku 2022 wziąłem udział w 5 zawodach triathlonowych, a we Frydmanie zająłem 3. miejsce w swojej grupie wiekowej. Wg zapisów zegarka sportowego w 2022 przebiegłem 735,05 km, przejechałem rowerem 3058,26 km, przepłynąłem 154,64 km, spędziłem na siłowni 25 godzin i 16 min, spaliłem 198 935 kalorii.

Sławomir Buć, Kierownik Działu Obsługi Serwisowej

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

BIEGANIE

W roku 2022 wziąłem udział w 6 imprezach biegowych, zająłem 3. miejsce w kategorii wiekowej w biegu Lasy nad Utratą na dystansie 5 km, przebiegłem 1600 km.

Piotr Ciesielski, Specjalista Ds. Magazynowych

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

KOLARSTWO GÓRSKIE

W roku 2022 startowałem w 8 maratonach MTB. Moim największym osiągnięciem było zajęcie 61. miejsca na 96 zawodników w klasyfikacji OPEN w II Mistrzostwach Polski MTB Informatyków i Branży IT w Otwocku. Przejechałem rowerem około 3500 km.

Tomasz Frąckiewicz, Specjalista Ds. Serwisu

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

BIEGANIE

W roku 2022 wziąłem udział w 8. imprezach biegowych. Moim największym osiągnięciem było zajęcie 63. miejsca na 215 startujących w Górskim Maratonie Świętokrzyskim. Przebiegłem w zawodach 206 km.

Jarosław Kisiński, Handlowiec

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

BIEGANIE

W roku 2022 wziąłem udział w 8 imprezach biegowych. Uzyskałem rekord życiowy w półmaratonie (1:48:57) i na 10 km (49:51). Przebiegłem łącznie 673,5 km i pokonałem 4870 m wzniesień.

Andrzej Kmieć, Inżynier Serwisu

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

ULTRAMARATONY

W roku 2022 wziąłem udział w 9 imprezach biegowych. W 8 zająłem miejsce na podium (w tym w najtrudniejszym górskim Biegu Sokoła w Zakopanem). Moje największe osiągnięcia w sezonie to rekord życiowy na 10 km (36:23) oraz 1. miejsce open w Serockiej Triadzie Biegowej, 1. miejsce open w XX Biegu Niepodległości w Serocku. Obroniłem tytuł Serocki Champion – najlepszy biegacz miasta i gminy Serock. Łącznie przebiegłem 1550 km i odbyłem 194 treningi.

Norbert Kmieć, Koordynator Zespołu

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

OFF ROAD

W roku 2022 wziąłem udział w 5 zawodach, zająłem 2. miejsce na finałowej imprezie z cyklu Cobra Lajtowy Puchar 2022 i 4. miejsce w całym sezonie (4 imprezy Cobra Lajtowy Puchar), 2. miejsce na Dometic Lajt Camp Adventure, uzyskałem 462 pieczątki i przejechałem ok. 500 km w terenie i po drogach nieutwardzonych.

Łukasz Liwanowski, Inżynier Systemowy

Comp S.A., Centrala

SIATKÓWKA

W roku 2022 wziąłem udział w 10 turniejach siatkówki plażowej i na każdym jako jedyny zawodnik zdobyłem medal: 7 złotych, 1 srebrny, 2 brązowe. Moim największym osiągnięciem było 1. miejsce w turnieju Wawa Wake oraz 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Sędziów Siatkówki i 3. miejsce na Beach Ballu w Babicach Starych. W 10 turniejach odbyłem 70 spotkań, rozegrałem 170 setów i zdobyłem 2000 punktów.

Maciej Łabędź, Specjalista ds. Wsparcia IT

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

KOLARSTWO I BIEGANIE

W roku 2022 startowałem w 3 zawodach. Moim największym osiągnięciem było ukończenie triathlonu. W sezonie przejechałem rowerem około 950 km, przebiegłem ok. 240 km.

Artur Mikołajczyk, Specjalista Ds. Serwisu

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

PADEL

W roku 2022 uczestniczyłem w ponad 10 zawodach. Moim największym osiągnięciem było zdobycie 2. miejsca w Biznesowych Mistrzostwach Polski.

Robert Orczykowski, Kierownik Zespołu Ds. Zabezpieczeń Technicznych

Comp S.A., Centrala

SKOKI SPADOCHRONOWE

W roku 2022 uczestniczyłam w 4 edycjach Ligi Mistrzów Flyspot, Mistrzostwach Polski w Indoor Skydivingu, skoczyłam nad Blue Hole z lądowaniem w oceanie, wykonałam 105 skoków ze spadochronem, odbyłam 6 godzin latania w tunelu aerodynamicznym.

Kamilla Orłowska, Dyrektor Działu Controllingu GK

Comp S.A., Centrala

BIEGI GÓRSKIE

W roku 2022 wziąłem udział w 25 zawodach, w tym 2 obozach biegowych, poprawiłem rekordy życiowe na 5 i 10 km, przebiegłem półmaraton i maraton. W sezonie przebiegłem łącznie 2212 km.

Maciej Podsiadły, Kierownik Działu Monitorowania

Comp S.A., Centrala

STRZELECTWO SPORTOWE

W roku 2022 uczestniczyłem w ok. 10 zawodach, ok. 30 konkurencjach z podziałem na pistolet, karabin, strzelbę. Moim największym osiągnięciem było zdobycie 1. miejsca w zawodach Krokus Open i 2. miejsca w klasyfikacji generalnej konkurencji Pistolet sportowy. Łącznie wystrzeliłem na zawodach i treningach ok. 4000 pocisków.

Michał Potoczek, Specjalista Ds. Zakupów

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

BIEGANIE

W roku 2022 wziąłem udział w 8 imprezach biegowych, ukończyłem Koral Maraton i łącznie w sezonie w trakcie zawodów przebiegłem 100 km.

Mateusz Stal, Handlowiec

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

STRZELECTWO SPORTOWE

W roku 2022 uczestniczyłem w 9 zawodach. Moim największym sukcesem było zdobycie z drużyną Koła Wybrzeże Mistrzostwa w konkursie krajowym. Łącznie wystrzeliłem na zawodach i treningach ok. 4000 pocisków.

Michał Szugajew, Starszy Specjalista Ds. Logistyki

Comp S.A., Centrala

KOLARSTWO I BIEGANIE

W roku 2022 startowałem w 11 maratonach MTB, Wieliszewskim Crossingu i Nadbużańskim Trójkącie oraz 2 zawodach biegowych. Moim największym osiągnięciem było zajęcie 2. miejsca w maratonie MTB Mazovia Legionowo oraz udział w II Mistrzostwach Polski MTB Informatyków i Branży IT w Otwocku. Przejechałem rowerem 3859 km i przebiegłem 199 km.

Artur Tyczyński, Specjalista Ds. Serwisu

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT

STRZELECTWO SPORTOWE

W roku 2022 uczestniczyłem w 11 zawodach, 32 konkurencjach pistoletu, karabinu i strzelby. Zdobyłem 3. miejsce w łącznej klasyfikacji Mistrzostw Klubu w karabinie centralnego zapłonu 100 m w klasie OPEN i 2. miejsce w sezonie w konkurencji k.c.z.
100 m. Pistolet sportowy. Łącznie wystrzeliłem na zawodach i treningach ok. 3000 pocisków.

Andrzej Węgrzyn, Kierownik Działu Usług Systemowych

Oddział Nowy Sącz, NOVITUS

WYPRAWY GÓRSKIE

W roku 2022 zrealizowałem 2 wyprawy na Nagy Milic i Kiss Milic na Węgrzech. Moim największym osiągnięciem była wyprawa w Góry Zemplińskie.

Sylwester Wierzbicki, Zastępca Kierownika DLO Ds. Magazynowych

Comp S.A. - CSS Centrum Usług IT