Comp Team

Jednym z filarów sukcesu biznesowego Grupy Kapitałowej Comp jest zespół jej pracowników – wykwalifikowanych i kompetentnych, zmotywowanych i zaangażowanych w prowadzone projekty, utrwalających zaufanie Partnerów i Klientów, pozwalających budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Comp Team – inspiracja i motywacyjny impuls dla całej firmy

W naszej kadrze nie brakuje osobowości wyjątko­wych, które potrafią zachować równowagę pomię­dzy wszystkimi płaszczyznami życia i dodatkowo osiągać sukcesy, spełniając swoje sportowe ma­rzenia i pasje. Doceniając te umiejętności i z my­ślą o dalszym rozwoju naszej załogi stworzyliśmy projekt „Wspieramy pasje”. Dzięki niemu powstała sportowa grupa Comp Team – inspirująca i dająca motywacyjny impuls całemu zespołowi.

W „Comp Team” mogą znaleźć się pracownicy pasjonujący się sportem, regularnie uprawiający ulubioną dyscyplinę i odnoszący sukcesy. 

Modelarstwo lotnicze
Od czterech lat startuję w zawodach makiet szybowców zdalnie sterowanych dużej skali, to jest o rozpiętości skrzydeł powyżej 3 metrów. Są to zawody zaliczane do Pucharu Polski ATTP. Swój pierwszy model zbudowałem w drugiej klasie szkoły podstawowej.

Mariusz Buchowicz

Novitus

Strzelectwo sportowe
Moja przygoda ze strzelectwem zaczęła się dzięki firmie Comp. Zachęcona programem „Strzał w 10”, organizowanym kiedyś przez naszą firmę, postanowiłam spróbować swoich sił w strzelectwie sportowym. Dziś jestem na etapie ukończenia kursu strzeleckiego.

Beata Aniszewska

Comp

Żeglarstwo morskie
Moje największe osiągnięcia żeglarskie są jest jeszcze przede mną, ale dotychczas za takie uważam udział w dwóch pierwszych etapach wyprawy dookoła Ameryki Południowej, na trasie Gdańsk-Amsterdam-Brest.

Rafał Adamczyk

Comp

Kolarstwo górskie
Moje największe osiągnięcie w kolarstwie to starty w zawodach MTB, w których biorę udział już drugi rok, a moja wymarzona trasa to Alpejskie Szlaki Kolarskie w Szwajcarii.

Tomasz Frąckiewicz

CSS

Triathlon
Nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Program Comp Wspiera pasje wspiera mnie już od 5 lat. Dzięki temu wsparciu mogę np. opłacić lekcje pływania z trenerem lub doinwestować rower poprzez zakup nowego kompletu kół.

Tomasz Głód

Comp

Bieganie, ultramaratony
Maraton wyzwala w nas te cechy charakteru, które są później niezbędne w pracy zawodowej. Każdy, kto regularnie trenuje, ćwiczy nie tylko swoje ciało ale również umysł. Często to właśnie głowa decyduje o naszych wynikach i dalszych postępach w bieganiu. Silna psychika – moim zdaniem najważniejsza cecha, która jest niezbędna w sporcie wytrzymałościowym, jakim są ultramaratony.

Jarosław Kisiński

Novitus

Bieganie, ultramaratony
Dla mnie uprawianie sportu to niezwykle ważna część mojego życia. Lubię wyznaczać sobie cele związane ze sportem. Planuję w przyszłym roku rozprawić się z trasą Ultra Trail Małopolska na dystansie 240 km.

Norbert Kmieć

Comp

Kolarstwo
Sportowe plany w moim przypadku sprowadzają się głównie do tego, żeby utrzymać dobrą formę tak długo jak to będzie możliwe. Miałem to szczęście, że udało mi się w życiu na chwilę posmakować profesjonalnego ścigania, a udział w Finale Pucharu Świata stanowi dla mnie powód do dumy i często się tym chwalę:)

Kamil Mucha

Novitus

Strzelectwo sportowe
Bardzo często udaje mi się być w pierwszej piątce zawodów klubowych, a kilkukrotnie udało mi się je wygrać. Szczególnie jestem dumny ze zwycięstwa w konkurencji karabin centralnego zapłonu na dystansie 50 m.

Robert Orczykowski

Comp

Skoki spadochronowe
Jak dotąd chyba najbardziej utkwił mi w pamięci skok z balonu kiedy przez 10 sekund nie czułam żadnego oporu powietrza. Wylądowałam w pszenicy śmiejąc się ze szczęścia! To było naprawdę niezapomniane przeżycie!

Kamilla Orłowska

Comp

Strzelectwo
Moim celem na najbliższy sezon jest uzyskiwanie jak najlepszych lokat i udział w jak największej liczbie zawodów. Konkretnie: byłbym bardzo zadowolony, gdybym uplasował się w pierwszej piątce serii Steel Challenge.

Michał Potoczek

Novitus

Kolarstwo MTB
Moje plany w najbliższym czasie to udział w kolejnych etapach cyklu Lotto Poland Bike Marathon. Dodatkowo przede mną ostatni etap cyklu Wieliszewski Crossing - Jesień, na który już jestem zapisany. To impreza kolarsko–biegowa w której biorę udział od 4 lat. Starty są 4 razy w roku, od zimy do jesieni.

Łukasz Rosiński

CSS

Bieganie
Bieg, który szczególnie utkwił mi w pamięci to pierwszy Bieg Niepodległości: świetna impreza, dużo emocji, 12 tysięcy ludzi na tej samej trasie – to robiło wrażenie, jednak najbardziej urokliwe są dla mnie niszowe lokalne zawody.

Jarosław Siuchta

CSS

Bieganie
Najcięższe wyzwanie z jakim musiałem się zmierzyć w dotychczasowej karierze biegacza to mój pierwszy maraton w Krynicy Zdroju w 2008 roku z czasem 5:01:47. Ukończyłem go mimo zimna i kryzysu podczas biegu. Wszystko zniknęło, gdy zobaczyłem swoich najbliższych na mecie.

Mateusz Stal

Comp

Strzelectwo sportowe i myśliwskie
Za fundusze otrzymane z programu Wspieramy Pasje kupuję amunicję, którą wykorzystuję na treningach i zawodach. Mam wiele zawodów strzeleckich w roku ale najważniejszym jest przygotowanie i dobry start w Mistrzostwach Polski oraz Krajowego Konkursu Kół Łowieckich. Będę też walczył o Wawrzyn Strzelecki, który podsumowuje cały sezon strzelecki.

Michał Szugajew

Comp

Bieganie
Moim największym osiągnięciem jest moja ponad 100-kilometrowa wycieczka rowerowa po leśnych ścieżkach, duktach i nabrzeżach rzeki Bug, Narew i jeziora Zegrzyńskiego.

Artur Tyczyński

CSS

Strzelectwo sportowe
Moje największe sukcesy to zdobycie trzeciego miejsca w indywidualnym biegu na orientację podczas mistrzostw województwa nowosądeckiego juniorów - to było jeszcze w szkole podstawowej. ? A obecnie, w strzelectwie, czwarte miejsce w klubowej lidze strzeleckiej w konkurencji karabinu centralnego zapłonu 100 m.

Andrzej Węgrzyn

Novitus