Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

BLOCK – Ekskluzywny wzmacniacz lampowy 1 / 12 / 2015

Comp Centrum Innowacji powstało w celu zarządzania innowacyjnymi projektami prowadzonymi w ramach grupy kapitałowej COMP. Comp Centrum Innowacji zajmuje się zarządzaniem zasobami, zarówno know-how, jak i zasobami produkcyjnymi oraz organizacyjnymi oferowanymi przez grupę COMP. Spółka prowadzi działalność w zakresie wieloetapowej analizy rynku, badań i rozwoju oraz wdrożeń rynkowych dla tworzonych produktów.

G LAB Design Fidelity jest marką branży audio, która projektuje, rozwija i produkuje urządzenia dla miłośników dźwięku najwyższej jakości i niepowtarzalnego, odważnego designu.

Zintegrowany wzmacniacz lampowy BLOCK to najwyższej jakości produkt zarówno pod względem elektroniki, jak i mechaniki. Dzięki umiejscowieniu produkcji w polskiej fabryce ELZAB, mającej ponad 40 lat doświadczenia przy tworzeniu sprzętu elektronicznego, nasi klienci mają pewność, że produkt został przygotowany ze starannością o każdy detal. To jednak nie wszystko. Zespół tworzący BLOCK‘a poszedł o krok dalej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy oprócz doskonałego dźwięku oczekują od swojego otoczenia wyjątkowego designu. Zaawansowany proces projektowania i współpraca z młodym designerem – Mateuszem Główką pozwoliły nam na wykreowanie wyjątkowej stylistyki, która nadała urządzeniu niepowtarzalny charakter, dzięki czemu BLOCK stał się unikatowym wzmacniaczem łączącym solidność wykonania z designem na miarę XXI wieku.