Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Comp nagrodzony na IT@Bank 24 / 11 / 2015

W czwartek, 19 listopada br., w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji IT@Bank poświęcona relacjom branży finansowej z firmami IT. W trakcie wydarzenia wręczono nagrody podmiotom, które szczególnie efektywnie łączą doświadczenia obu sektorów, oferując skuteczne rozwiązania dla banków. W kategorii „potencjał rozwojowy” miejscem na podium uhonorowano Comp.

– To kolejne wyróżnienie przyznane naszej firmie przez kapitułę IT@Bank – mówi Krzysztof Morawski, Wiceprezes Zarządu-Dyrektor Handlowy Comp – Ta powtarzalność jest dla nas niezmiernie ważna, ponieważ stanowi dowód na to, że ścieżka rozwoju, którą obraliśmy jest właściwa. Bardzo cieszy nas także, że dowody uznania otrzymujemy ze strony środowiska bankowego.

W pierwszym półroczu 2015 r. klientami Comp było aż 37 instytucji finansowych, co stanowi 12,5 proc. wszystkich podmiotów korzystających z usług firmy. Zakres usług świadczonych bankom i innym instytucjom z sektora finansowego jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. całą gamę rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz reorganizację data center czy wirtualizację pamięci masowych.

aktualnosci_comp_nagrodzony_auto_530x2000 aktualnosci_comp_nagrodzony_auto_530x2000