Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Quick Post 1 / 12 / 2015

Comp Centrum Innowacji powstało w celu zarządzania innowacyjnymi projektami prowadzonymi w ramach grupy kapitałowej COMP. Comp Centrum Innowacji zajmuje się zarządzaniem zasobami, zarówno know-how, jak i zasobami produkcyjnymi oraz organizacyjnymi oferowanymi przez grupę COMP. Spółka prowadzi działalność w zakresie wieloetapowej analizy rynku, badań i rozwoju oraz wdrożeń rynkowych dla tworzonych produktów.

W ramach współpracy z operatorem pocztowym, Comp Centrum Innowacji opracowało kiosk do nadawania przesyłek pocztowych. Kioski są instalowane w samoobsługowych strefach zlokalizowanych w placówkach pocztowych.

Konstrukcja Quick Post trafia w potrzeby młodych klientów. Kioski działają w trybie 24/7 i umożliwiają samodzielne nadawanie przez klienta różnych typów przesyłek (listy i paczki) o wadze do 5 kg i maksymalnych wymiarach 325 x 230 x 100 mm.

Wygodny interface graficzny jest przyjazny dla klienta i prowadzi krok po kroku przez proces nadawania przesyłki. Cena usługi jest kalkulowana na podstawie wagi i rozmiaru przesyłki. Cały proces jest zautomatyzowany, a klient nie musi wpisywać parametrów nadawanej przesyłki (wagi ii rozmiaru), dzięki czemu czas nadawania jest maksymalnie skrócony, a problemy wynikające z błędnego zaklasyfikowania gabarytu przesyłki przez klienta zostają w ten sposób wyeliminowane.

Kioski są zainstalowane w wybranych placówkach pocztowych.

Więcej o Quick Post: quickpost.pl