Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Światowy Dzień Ziemi 2024 22 / 4 / 2024

W Comp zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za wpływ naszych działań na gospodarkę, środowisko naturalne i społeczeństwo.

W związku z tym podejmujemy kroki, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i zapewniają długoterminowe korzyści dla wszystkich zainteresowanych stron.

🌍 Troszczymy się o środowisko naturalne. Redukujemy emisję gazów cieplarnianych, efektywnie wykorzystujemy i stosujemy odnawialne źródła energii. Kontrolujemy ilość odpadów, promujemy recykling i wykorzystanie materiałów z recyklingu.
🌍 Jesteśmy aktywni i zaangażowani społecznie. W naszej ofercie dla Samorządów realizujemy projekty ukierunkowane na wsparcie i rozwój lokalnej społeczności.
🌍 Zapewniamy pracownikom Comp bezpieczne i odpowiednie warunki pracy, dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.
🌍 Postępujemy w sposób etyczny i transparentny, w tym poprzez przestrzeganie prawa i standardów etycznych oraz zapewnienie przejrzystości naszych działań i decyzji.
🌍 Ciągle doskonalimy nasze działania i regularnie monitorujemy postępy naszej pracy. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Czarny i Żółty Ilustrowany Dzień Ziemi Plakat Czarny i Żółty Ilustrowany Dzień Ziemi Plakat