Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa – spotkanie technologiczne za nami 31 / 3 / 2022

30 marca odbyło spotkanie technologiczne, którego tematem przewodnim była ochrona dokumentów oraz zdalnego dostępu w organizacji.

Podczas wydarzenia przybliżyliśmy i omówiliśmy rozwiązania z zakresu zarządzania i ochrony zdalnego dostępu oraz ochrony dokumentów organizacji.
Nie zabrakło odpowiedzi na takie pytania jak: dlaczego warto chronić dokumenty, jak w łatwy sposób chronić wrażliwe dane, jak nie stać się ofiarą incydentu bezpieczeństwa? Objaśniliśmy ochronę zdalnego dostępu w kontekście polityki bezpieczeństwa organizacji.

Uzupełnieniem spotkania był praktyczny pokaz najważniejszych funkcjonalności prezentowanych systemów.

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Comp, SealPath oraz Wallix.

***

Comp S.A. to jeden z największych integratorów usług informatycznych w Polsce, specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla rynku handlu i usług oraz z zakresu bezpieczeństwa IT, sieciowego i kryptografii. Comp S.A. to również twórca pierwszej w Polsce platformy usług M/platform, która wspiera lokalne sklepy. Marki Elzab i Novitus dostarczają wielofunkcyjne urządzenia fiskalne oraz zintegrowane rozwiązania dla branży retail. Centrum Usług IT (marka CSS) świadczy kompleksowe usługi związane z infrastrukturą informatyczną.

Cyber_warsztaty Cyber_warsztaty