Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Fiskalizacja automatycznych myjni samochodowych coraz bliżej. 5 / 4 / 2022

Fiskalizacja automatycznych myjni samochodowych coraz bliżej. Zapraszamy do obejrzenia ciekawego wywiadu, w którym nasz ekspert z Centrum Technologii Sprzedaży Novitus opowiada o nadchodzącym obowiązku fiskalizacji oraz najlepszych rozwiązaniach, gwarantujących spełnienie tego obowiązku i jednocześnie pozwalających na wystawienie klientowi paragonu bez jego wydruku w formie papierowej.

***

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Oferowane zaawansowane usługi, tzw. Value Added Services (VAS) w oparciu o urządzenia fiskalne, znacząco poszerzają ich wykorzystanie i pozwalają przedsiębiorcom na rozbudowę własnej oferty.

NOVITUS jest częścią spółki technologicznej Comp specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa IT raz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, Comp S.A. jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, który z powodzeniem łączy produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.