Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Samorząd w erze cyfrowej do 2030. Wpływ nowoczesnej technologii na pracę samorządu i perspektywy rozwoju 7 / 2 / 2024

REJESTRACJA TRWA!

REJESTRACJA  >>

Jesteśmy świadkami postępującej transformacji cyfrowej – zjawiska, które przekracza granice naszego sąsiedztwa i domów. Kształtuje ona nie tylko otoczenie zewnętrzne, ale także wpływa na samą istotę naszego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Narastająca fala innowacji cyfrowych przynosi ze sobą również coraz bardziej wyrafinowane cyber-zagrożenia wymierzone m.in. w środowiska informatyczne administracji publicznej, stwarzając tym samym bezpośrednie ataki w danej jednostce. To z kolei może doprowadzić w ostateczności do paraliżu w funkcjonowaniu urzędu i jednocześnie spowodować ograniczenia w dostarczaniu podstawowych usług społecznościom lokalnym.

Z myślą o tych wyzwaniach, razem z naszymi Parterami Technologicznymi, organizujemy konferencję: Samorząd w erze cyfrowej do 2030. Wpływ nowoczesnej technologii na pracę samorządu i perspektywy rozwoju, która odbędzie się 25 kwietnia 2024 w Nadwarcińskim Dworku Młodzikowo! Patronem Konferencji jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Przez całą konferencję będziemy zagłębiać się w aktualne trendy i najlepsze praktyki w budowaniu nowoczesnych, odpornych na zagrożenia rozwiązań IT. Będzie to wyśmienita okazja do wymiany doświadczeń, idei, pomysłów. Porozmawiajmy o nowej perspektywie w świetle stojących wyzwań i zagrożeń w cyberświecie.

Zaznacz w swoim kalendarzu datę 25 kwietnia 2024 r. i dołącz do nas! Wspólnie kształtujmy przyszłość, w której nasza cyfrowa rzeczywistość będzie innowacyjna i bezpieczna!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Na wszelkie pytania odpowie:
Joanna Hermansdorfer – tel. +48 508 047 472
joanna.hermansdorfer@comp.com.pl

Samorząd_w_erze_cyfrowej_do_2030_25.04.2024_rejestracja_www