Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Cyberbezpieczeństwo dla Twojej organizacji. Zapraszamy na spotkanie stacjonarne w Zielonej Górze. 18 / 1 / 2024

Współczesny świat cyfrowy stawia przed nami liczne wyzwania związane z bezpieczeństwem i zarządzaniem danymi. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie, gdzie będziemy mieli okazję bliżej poznać i zrozumieć jak dzięki rozwiązaniom NetApp i Commvault osiągnąć pełne bezpieczeństwo infrastruktury, nie tylko w obszarze wykonywania kopii bezpieczeństwa, ale również bezpiecznego i efektywnego przechowywania danych. Pokażemy jak technologia wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji pomaga przenieść bezpieczeństwo danych na wyższy poziom. Partnerem handlowym spotkania jest Comp S.A.

Spotkamy się z Państwem już 1 lutego 2024 w Ruben Hotel przy al. Konstytucji 3 Maja 1a, w Zielonej Górze.

Wydarzenie nie tylko dostarczy Państwu cennej wiedzy, ale także otworzy drzwi do inspirujących rozmów z ekspertami oraz innymi profesjonalistami z branży. Będzie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów oraz odkrycia, jak te nowoczesne rozwiązania mogą wspierać Państwa działalność.

Agenda:

09:30 – 10:00 Powitanie & Śniadanie

10:00 – 11:00 Rozwiązania Commvault to nie tylko backup i efektywne odtwarzanie, to przede wszystkim bezpieczeństwo – Backup i odtwarzanie, Cyberdywersja, wczesne ostrzeganie, Cyfrowa twierdza, Ciągłość biznesowa

11:00 – 11:20 Przerwa kawowa

11:20 – 12:20 Cyberbezpieczeństwo danych na wielu poziomach, z rozwiązaniami NetApp Flash (ochrona przed ransomware na macierzach, rozproszone przetwarzanie danych, efektywność w systemach flash)

12:20 – 12:30 Podsumowanie spotkania (Q&A, Dyskusja, Rozdanie Gadżetów)

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja (akceptowane będą tylko rejestracje dokonane przy użyciu firmowych adresów e-mail) oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową.

W celu rejestracji można się z nami skontaktować pod nr telefonów: tel. 508 047 472, tel. 693 491 108 lub drogą mailową: projekty@comp.com.pl

Organizatorami wydarzenia są: