Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Robert Tomaszewski, prezes Comp panelistą Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju 18 / 9 / 2019

XXIX Forum Ekonomiczne to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej, na którą co roku przyjeżdża ponad 4 tys. gości. Podczas wydarzenia swoje poglądy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej na świecie wymienią szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z pond 60 krajów.

W tym roku podczas panelu dyskusyjnego Robert Tomaszewski mówił o tym jak można trwale wzmocnić biznes małych i średnich firm rodzinnych poprzez innowacyjne rozwiązanie dostarczane przez Comp S.A. – M/platform.

M/platform to narzędzie IT, które pomoże rywalizować małym i średnim sklepom z sieciowymi sklepami ceną. W największym skrócie pozwala ono małym sklepom uczestniczyć w promocjach organizowanych przez dużych producentów. To system, który łączy kasy fiskalne w małym sklepie z systemem sprzedażowym producenta. Sklep może włączyć się do prowadzonej promocji, producent dobrze wie, kiedy sprzedano towar w jej ramach, a rozliczenie tych transakcji jest szybkie. Dzięki temu mniejsze punkty handlowe mogą już dziś stanąć w konkurencyjne szranki z wielkimi rywalami. Jest to ogromna szansa na wyjście poza standardowe usługi punktu handlowego.

forum_ekon_krynica_news_wrzesien_19_auto_530x2000 forum_ekon_krynica_news_wrzesien_19_auto_530x2000