Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

„Prowadzimy rozmowy w sprawie przejęć” – wywiad z Prezesem Zarządu Comp, Jackiem Papajem 22 / 1 / 2016

Ogólne plany rozwoju firmy oraz rynek urządzeń fiskalnych były głównymi tematami wywiadu z Prezesem Zarządu Comp, opublikowanego dziś w „Gazecie Giełdy Parkiet”. Jacek Papaj uchylił rąbka tajemnicy na temat M/platform.

Pierwsze pilotażowe projekty modułu do sprzedaży usług z pomocą kas fiskalnych wypadły bardzo dobrze, co pozwala z optymizmem oczekiwać finalizacji wdrożenia. Zdaniem Jacka Papaja liczba sklepów korzystających z platformy może jeszcze w tym roku sięgnąć 10 tysięcy. Prezes Zarządu firmy odniósł się również do planów akwizycyjnych Comp. Z wywiadu dowiadujemy się, że zgodnie ze strategią rozwoju Grupy, stale prowadzone są rozmowy dotyczące przejęć, a przy stołach negocjacyjnych zasiadają przedstawiciele zarówno polskich jak i zagranicznych spółek. Ciekawym wątkiem dyskusji okazał się też problem szarej strefy w Polsce. Sukces odniesiony przez Comp na Węgrzech, gdzie z powodzeniem funkcjonuje najnowocześniejszy system fiskalny na świecie, nie przeszedł bez echa także w Polsce.

Cały wywiad można znaleźć w papierowym wydaniu dziennika oraz w Internecie. (dostęp do materiału możliwy po zalogowaniu)

formatka_jpapaj_300389_auto_530x2000 formatka_jpapaj_300389_auto_530x2000