Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Podpisaliśmy umowę partnerską z OVHClou 7 / 8 / 2020

OVHCloud posiada 30 centrów danych na całym świecie. 19 z nich znajduje się w Europie w lokalizacjach takich jak Francja, Niemcy, Wielka Brytania czy Polska. Pozwala to na dostarczenie niezawodnych i skalowalnych usług Hosted Private Cloud dedykowanych dla przedsiębiorstw i instytucji.

Rozwiązania OVHcloud zapewniają klientom elastyczność, zgodność z wymogami certyfikatów i obowiązującymi regulacjami prawnymi. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych rozwiązań firmy VMware (vSAN, vSphere, NSX) pozwalają na szybkie i łatwe wykorzystanie chmury obliczeniowej jako głównej lub dodatkowej platformy IT dla przedsiębiorstw.

Comp SA – jako partner technologiczny firm OVHCloud i VMware – pomaga klientom w procesie migracji ich obecnych rozwiązań do chmury prywatnej OVHCloud. Dzięki posiadanym kompetencjom wspiera klientów chcących wykorzystywać chmurę obliczeniową w procesie transformacji cyfrowej.

OVHCloud jest firmą globalną, która dostarcza rozwiązania chmury obliczeniowej od 1999 r. Produkuje swoje własne serwery, posiada i zarządza 30 centrami danych. Jest także operatorem własnej sieci światłowodowej. Obsługuje 1.5 miliona klientów na całym świecie. Posiada centrum danych zlokalizowane w Polsce.

Wiecej o naszym Partnerze: https://www.ovhcloud.com/pl/

agreement_auto_530x2000 agreement_auto_530x2000