Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Novitus partnerem akceleratora KPT Poland Prize 26 / 4 / 2022

Novitus to nie tylko kasy fiskalne. Nasza marka jest partnerem akceleratora KPT Poland Prize, prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny.

Akcelerator KPT to program wsparcia dla zagranicznych startupów, które chcą rozwinąć działalność w Polsce. Program zapewnia finansowanie założenia spółki w Polsce oraz rozwoju produktu, a także pomaga w nawiązaniu współpracy z polskimi partnerami. W projekcie mogą brać udział m.in. startupy z branży przemysłu 4.0. Celem projektu jest połączenie twórców technologii z dużymi firmami przemysłowymi lub inwestorami oraz ułatwienie startu na polskim rynku. To pomoc w sfinansowaniu oraz zaplanowaniu ścieżki rozwoju i walidacji nowych pomysłów na biznes.

***

NOVITUS to lider w produkcji kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Oferowane zaawansowane usługi, tzw. Value Added Services (VAS) w oparciu o urządzenia fiskalne, znacząco poszerzają ich wykorzystanie i pozwalają przedsiębiorcom na rozbudowę własnej oferty.

NOVITUS jest częścią spółki technologicznej Comp specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa IT raz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając kilkadziesiąt lat doświadczeń, Comp S.A. jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, który z powodzeniem łączy produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

novitus_850x350px_comp-3x_2022-04-06_3 novitus_850x350px_comp-3x_2022-04-06_3