Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Next Pro od Novitus już dostępny! 21 / 10 / 2022

Sześć lat temu Novitus wprowadził a rynek kasę Novitus Next, z której dzisiaj korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Wszystko, czego nasz zespół nauczył się przez te lata, wykorzystał w nowej, jeszcze lepszej kasie Next Pro.

Next Pro jest idealny dla użytkowników nowoczesnych i wymagających. To najnowocześniejszy, skalowalny system, doskonały zarówno dla małego jak i wielkiego biznesu. Czy to butik odzieżowy, czy budka z lodami, czy sieć piekarni, restauracji lub dużych marketów spożywczych, Next Pro będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie właściciel oczekuje bezkompromisowego rozwiązania do prowadzenia aktywnej sprzedaży.

Next Pro to:

  • Aż 6 ekranów, a każdy może mieć po 30 konfigurowalnych przycisków. Funkcjonalność niespotykana w innych kasach i doceniona przez dziesiątki tysięcy użytkowników, których wciąż słuchamy i rozwijamy oprogramowanie. Łatwość pracy odpowiada młodszym i starszym kasjerom.
  • Next Pro oprócz wszechstronnej aplikacji sprzedaży, ma szereg innych użytecznych aplikacji: mail, internet, kalendarz i wiele innych. Te apki wspierają prowadzenie biznesu. Lista aplikacji może być dłuższa. Sam Android 10 potrafi się zaktualizować całkowicie zdalnie i automatycznie.
  • NoviCloud, technologicznie zaawansowany system stworzony dla Next Pro, który nie wymaga od Ciebie żadnej infrastruktury technicznej, bo jest umieszczony na naszych bezpiecznych serwerach. Z każdego miejsca na świecie widzisz i zarządzasz swoim biznesem.

Źródło i grafika: Novitus

fb_posty_1080x1080px_nextpro2_2022 fb_posty_1080x1080px_nextpro2_2022