Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Elzab S.A. dostarczy kasy fiskalne na rzecz partnerów Ubera w Polsce 7 / 2 / 2018

Elzab S.A., należący do Grupy Kapitałowej Comp, podpisał umowę ramową z Uber B.V. umowę na sukcesywną dostawę kas fiskalnych przez ELZAB S.A. na rzecz partnerów Ubera w Polsce.

Dostawy realizowane będą na podstawie odrębnych zamówień składanych przez partnerów Ubera. Umowa zawarta została na okres 1 roku z możliwością automatycznego wydłużenia okresu trwania umowy. Pozyskanie klienta z nowego segmentu rynku daje szanse ELZAB S.A. na rozwój działalności w ramach współpracy z podmiotami działającymi w ramach ekonomii współdzielenia.

„Cieszymy się z podjęcia współpracy z Uberem, niekwestionowanym globalnym liderem firm działających w obszarze nowoczesnych technologii. Mamy nadzieje, że wprowadzenie produktów fiskalnych ELZAB pozwoli kierowcom korzystającym w Polsce z aplikacji Uber lepiej dostosować się do potrzeb klientów. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie ELZAB w obszarze rozwiązań dla branży przewozowej przełoży się na sukces we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych rozwiązań fiskalnych”powiedział Krzysztof Urbanowicz, Prezes Zarządu ELZAB.

„Aplikacja Uber umożliwia swoim partnerom oferowanie bezpiecznych, wygodnych i przejrzystych cenowo przejazdów w ajwiększych polskich miastach. Z Ubera korzysta już ponad półtora miliona Polaków, a naszym celem jest oferowanie im takich rozwiązań i funkcjonalności, które będą odpowiadały ich potrzebom. Dzięki współpracy z firmą ELZAB możemy zwiększyć zadowolenie użytkowników a kierowcom korzystającym z aplikacji zaoferować nowe możliwości generowania dodatkowych przychodów”powiedział Alexei Stakh, Dyrektor Generalny Ubera w Europie Środkowo-Wschodniej.

uber-2_auto_530x2000 uber-2_auto_530x2000