Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Comp planuje przegląd strategii. Do końca roku chce ogłosić wieloletnie prognozy. 5 / 6 / 2017

Comp skupi się na trzech kluczowych segmentach: produkcja urządzeń fiskalnych, usługi dodane mPlatform oraz integracja IT. W ciągu wakacji spółka dokona przeglądu strategii i chce przygotować podstawy pod wieloletnie prognozy finansowe grupy, które zamierza ogłosić do końca roku.

„Będę prowadził firmę w trzech kluczowych dotychczasowych kierunkach: produkcja urządzeń fiskalnych, usługi dodane mPlatform oraz integracja IT” – powiedział Robert Tomaszewski, obecny Przewodniczący Rady Nadzorczej, którego Rada Nadzorcza powołała na funkcję Prezesa Spółki. „W okresie wakacyjnym zrobimy przegląd strategii, jak również przygotowujemy podstawy pod wieloletnie prognozy finansowe grupy Comp, które będziemy chcieli ogłosić do końca roku” – dodał.

1 czerwca Rada Nadzorcza Comp S.A. podjęła uchwałę o powołaniu Roberta Tomaszewskiego na funkcję Prezesa Spółki. Uchwała wejdzie w życie następnego dnia po zakończeniu obrad najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które zostało zwołane na 30 czerwca. Po Walnym Zgromadzeniu dotychczasowy Prezes Jacek Papaj ma przejść do Rady Nadzorczej.

„Po wielu latach prowadzenia firmy, jako jej założyciel, zdecydowałem się na zmianę pozycji w firmie. Moim centrum aktywności nadal pozostaje Comp, firma którą założyłem i w której mam znaczący pakiet akcji. Z działalności operacyjnej w Zarządzie zamierzam przejść do Rady Nadzorczej, gdzie będę kandydował na funkcję Przewodniczącego Rady. W obszarze mojego zainteresowania będą sprawy strategiczne oraz projekt mPlatform” – powiedział J. Papaj. „Na stanowisko Prezesa Zarządu zarekomendowałem p. Roberta Tomaszewskiego, a Rada przychyliła się do tej rekomendacji. Jest to naturalna sukcesja pokoleniowa, obaj dobrze znamy firmę i wiemy jak ją prowadzić” – dodał.

kv_oferta_1600x350_auto_530x2000 kv_oferta_1600x350_auto_530x2000