Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Comp nagrodzony na HP Excellence Awards 2022! 30 / 5 / 2022

Za nami niezwykła gala HP Partner Excellence Award 2022, podczas której HP Ink Polska nie tylko nagrodziło swoich partnerów, ale też przypomniało o całej, 30-letniej historii marki HP w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy być jej częścią już od ponad 20 lat! Ogromne podziękowania dla ekipy HP za docenienie naszej pracy i nagrodę specjalną! I jeszcze raz wielki ukłon w stronę naszych kolegów z CSS Centrum Usług IT. Charakterystyczna niebieska gwiazda Excellence Awards właśnie dołączyła do naszej kolekcji nagród!

CSS Centrum Usług IT COMP S.A. świadczy usługi serwisowe urządzeń IT typu client i enterprise, outsourcingu lokalnych zasobów IT, zdalnego wsparcia użytkowników sprzętu IT oraz magazynowania i transportu komponentów IT.

Podczas HP Excellence Awards 2022 – HP Inc Polska nagrodziło swoich najlepszych partnerów! Nagrody otrzymali najbardziej skuteczni, profesjonalni i efektywni Partnerzy firmy. W tym roku gośćmi wydarzenia byli nie tylko partnerzy firmy, ale także jej historyczni szefowie w Polsce.

HP_nagroda_30Lat_30.05.2022 HP_nagroda_30Lat_30.05.2022