Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Powołanie nowego członka Zarządu Spółki (Raport: 66/2005) 21 / 10 / 2005

Temat: Powołanie nowego członka Zarządu Spółki

Podstawa prawna: §5 ust. 1 pkt. 26 RO – powołanie osoby zarządzającej lub nadzorującej emitenta

Zarząd COMP SA informuje, że w dniu dzisiejszym decyzją Rady Nadzorczej Spółki skład Zarządu został rozszerzony do 4 osób. W skład Zarządu Spółki powołany został Krzysztof Morawski.

 

Krzysztof Morawski będzie pełnił funkcję Członka Zarządu.

 

Krzysztof Morawski ma 40 lat. W COMP SA pracuje od 1996 roku, od 1999 roku na stanowisku Dyrektora Handlowego. Od 2003 roku pełnił również funkcję prokurenta Spółki. Poprzednio w latach 1991-1996 pracował w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera energoelektroniki. Swoją karierę w Spółce rozpoczął od stanowiska inżyniera systemów operacyjnych i sieci. W ciągu 10 lat pracy odpowiadał za wiele coraz bardziej złożonych i kluczowych dla Spółki projektów informatycznych.

 

Krzysztof Morawski będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i realizację kontraktów.

 

Krzysztof Morawski nie prowadzi innej działalności poza Spółką, nie jest uczestnikiem spółki konkurencyjnej, ani nie jest członkiem organów żadnej spółki konkurencyjnej. Nie jest również wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.

 

Jednocześnie wypełniając obowiązek opisany w Par. 5 ust. 1 pkt. 25 RO Spółka informuje, że w związku z powołaniem do Zarządu Spółki z dniem dzisiejszym Krzysztof Morawski przestaje pełnić funkcję prokurenta Spółki.