Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Czym jest hop&shop? Odpowiedź znajdziecie w animacji 18 / 3 / 2022

hop&shop to aplikacja stworzona z myślą o detalistach korzystających z M/platform i ich klientach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej animacji produktowej.

Program lojalnościowy hop&shop ma charakter ogólnopolski, a punkty można zbierać na terenie całego kraju w zdecydowanej większości tradycyjnych sklepów współpracujących z M/platform. Detalista może w prosty sposób aktywować swój sklep w programie, pobierając aplikację, akceptując regulamin i wybierając przelicznik punktowy dla klienta.

Całość opiera się na intuicyjnym rozwiązaniu, które stawia na wygodę korzystania. Od detalistów nie wymaga skomplikowanych przygotowań, kosztownej infrastruktury ani dużego nakładu pracy przy obsłudze programu. Konsumentom pozwala na proste skanowanie wirtualnej karty dostępnej w aplikacji bez konieczności posiadania karty plastikowej. Mogą oni liczyć na atrakcyjne nagrody między innymi w postaci kuponów rabatowych możliwych do zdobycia już w pierwszym miesiącu uczestnictwa w programie. Detalista zyskuje natomiast nowy kanał promocji swojego punktu handlowego i atrakcyjny pakiet korzyści dla swoich lojalnych klientów.

Więcej na: https://hopshop.pl/

Zainstaluj aplikację hop&shop, dołącz do naszego programu lojalnościowego i zacznij zbierać punkty za zakupy w lokalnych sklepach. Chcesz wyskoczyć na szybkie zakupy? Zrób to z hop&shop – w naszej aplikacji czekają na Ciebie informacje o aktualnych promocjach w okolicy.

Aplikacja do pobrania na Google Play oraz App Store