Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

CSS podpisało kontrakt z HP Inc. 22 / 12 / 2016

CSS Centrum Usług IT Comp S.A. podpisało kontrakt na realizację usług serwisowych dla HP Inc. – standard break & fix, w ramach globalnego procesu European Field Transformation (EFIT).

Podobne projekty są już realizowane w całej Europie. Comp S.A. będzie jedynym w Polsce partnerem HP Inc. świadczącym usługi serwisowe dla drukarek, ploterów, notebooków i PC.

Realizacja procesu na poziomie wymaganym przez HP jest możliwa dzięki rozszerzeniu zasobów kadrowych w 14 oddziałach terenowych CSS Centrum Usług IT Comp S.A. oraz rozbudowaniu zespołu w Warszawie.

Projekt zakłada ścisłą współpracę firmy Spółki z HP Inc., przede wszystkim w zakresie transferu i walidacji danych dotyczących diagnozy i weryfikacji zgłoszeń serwisowych, monitorowania statusu ich realizacji oraz oceny ilościowej i jakościowej świadczonych usług. W ramach współpracy dojdzie do pełnej integracji procesów HP Inc. odpowiadających za przyjmowanie i kwalifikację zgłoszeń serwisowych oraz logistykę części zamiennych z systemami i procesami CSS Centrum Usług IT zapewniającymi optymalizację dispatchingu i sprawną realizację usług serwisowych.

Obsługa serwisowa ruszyła 1.10.2016, a kontrakt podpisany jest na okres 36 miesięcy.

umowy-css_auto_530x2000 umowy-css_auto_530x2000