Dołącz do nas

Kariera

ADMINISTRATOR DS. UTRZYMANIA SYSTEMÓW IT

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Administracja infrastrukturą złożoną z serwerów Windows i usług Azure
  • Administracja bazami danych Microsoft SQL Server
  • Utrzymanie systemów w trybie wysokiej dostępności
  • Monitorowanie wydajności usług i systemów
  • Budowa raportów w oparciu o zapytania SQL

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w administracji serwerami Windows
  • Doświadczenie w administracji platformą Azure: Sqldatabase, App service, Application Insights, Availability Test,  Virtual network
  • Doświadczenie w administracji serwera Microsoft SQL wraz z dodatkowymi narzędziami (Profiler, Tuning Advisor)
  • Znajomość języka SQL na poziomie pozwalającym na pisanie efektywnych zapytań

KWALIFIKACJE BĘDĄCE DODATKOWYM ATUTEM:

  • Znajomość procesu serwisowego i podstawowa znajomość  wytycznych ITIL ( np. potwierdzona certyfikatem ITIL Foundation
  • Podstawowa znajomość sieci LAN

DLACZEGO COMP:

  • Oferujemy swobodną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Zapewniamy rozwój kwalifikacji m. in. poprzez udział w szkoleniach i certyfikacjach
  • Udostępniamy atrakcyjny pakiet socjalny
Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@comp.com.pl
Administratorem danych jest  Comp S.A., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 38 00, e-mail: rekrutacja@comp.com.pl
Dane są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 s.1) oraz krajowych przepisów o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wykonaniem zgody. Jednocześnie w chwili wysyłania swojej aplikacji, wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowychw postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w CV zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji.
Dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na w/w stanowisko.
Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania, usunięcia lub przeniesienia danych.
Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania danych.

Prosimy o dodanie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko prezentowane w ofercie w celu rekrutacji prowadzonej przez firmę Comp S.A.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oferty Pracy

Oferujemy

Szkolenia i Certyfikacje
Szkolenia i Certyfikacje
Elastyczne formy zatrudnienia
Dofinansowania do urlopów
Dofinansowania do urlopów
Imprezy integracyjne
Ubezpieczenia grupowe
Karty Multisport
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.